ZŠ Rohatec - úvod

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci v naší zemi jsme se rozhodli vydávat potvrzení na vaše žádosti o ošetřovné dětí PŘEDNOSTNĚ ELEKTRONICKY!

Počítáme s nárůstem žádostí od doby schválení nového návrhu ministryně Maláčové, kdy budou mít nárok na ošetřovné i rodiče s dětmi až do 13 let.

Chceme tak předejít většímu pohybu osob v budově ZŠ a MŠ, které jsou prozatím stále uzavřeny.

Toto potvrzení bude vydáváno ve škole i pro rodiče dětí ze školky.

Návrh zákona bude projednán v režimu legislativní nouze, který vláda vyhlásila s platností od 19. března 2020 do skončení nouzového stavu. Poslanecká sněmovna se nad ním sejde v úterý 24. března, ještě týž den by ho měl projednat i Senát. Poté bude vydána metodika, jak postupovat a jaké formuláře budeme používat. Informace zveřejníme na webových stránkách a pošleme přes dmSoftware.

Stačí zaslat požadavek na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše žádost bude potvrzena a dostanete ji zpět v elektronické formě.

Do požadavku napište jméno, příjmení, třídu a rodné číslo dítěte.

Pro osobní vyzvednutí můžete využít pouze termíny: středa 25.3., 1.4., 8.4.

Vždy od 8:00-10:00

Děkujeme za pochopení.

Ředitelství ZŠ a MŠ Rohatec.

Please publish modules in offcanvas position.