ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 27 leden 2020 00:00

ERASMUS + project 2018–2020

Forgotten games, unforgettable playtime

Začátkem školního roku jsme po dlouhém očekávání obdrželi radostnou zprávu. Podařilo se nám uspět s žádostí o mezinárodní projekt spolupráce škol Erasmus+, který umožňuje našim žákům zdokonalovat své jazykové dovednosti, budovat a rozšiřovat sociální kompetence a vazby, poznávat kulturní bohatství své vlasti i jiných národů a účelně využívat IT nástroje. ERASMUS+ project 2018–2020 Téma projektu je dětem velmi blízké – hry. Ukáže jim možnosti, jak se dá smysluplně, aktivně a kreativně trávit volný čas. V průběhu dvou let budeme pátrat po oblíbených i dávno zapomenutých hrách, učit se jim, obměňovat je a zkoušet v novém moderním pojetí, zapisovat, dokumentovat a sdílet se svými zahraničními kamarády. Našimi projektovými partnery se staly školy ze Slovinska, Chorvatska a blízkého Slovenska. Učitelé a žáci postupně navštíví všechny spřátelené země a na svých cestách poznají, jak se jinde v Evropě učí, hraje i žije. Velmi se na spolupráci a nové zážitky těšímea rádi se o ně s vámi podělíme!

 

Please publish modules in offcanvas position.