ZŠ Rohatec - úvod
středa, 29 leden 2020 00:00

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

První letošní měsíce se v projektu Erasmus + nesly ve znamení her. Pátrali jsme po oblíbených hrách českých dětí napříč generacemi. Zajímali nás hry tradiční i nové, sportovní, zábavné, logické, s pomůckami i bez, na ven i do místnosti…. Celkem jsme jich shromáždili více než 70! Žáci pak měli za úkol vybrat 10 nejoblíbenějších, které by mohli zaujmout jejich vrstevníky na partnerských školách na Slovensku, ve Slovinsku  a v Chorvatsku. Při výběru zvítězily např. Mikádo, čára, vyhazovka, školka s míčem a kompot. Při hraní her jsme si užili spoustu legrace a trochu jsme se i zapotili, když jsme měli hru vysvětlit a zahrát v cizím jazyce, v angličtině. Byla to dobrá příprava pro ty, kteří se v květnu zúčastní setkání v chorvatském Hum na Sutli, kde budou naše hry představeny všem účastníkům. Už se na to moc těšíme.

 

Naposledy změněno středa, 29 leden 2020 20:49

Please publish modules in offcanvas position.