Ohlédnutí za zimou v ŠD

Začátkem prosince jsme si v naší školní družině uspořádali ČERTOVSKÉ ODPOLEDNE. Všechny děti se proměnily v čertíky a andílky a strávily v tělocvičně odpoledne plné her a soutěží s převážně čertovskou tématikou.

Jako již každý rok i rok 2015 jsme ukončili VÁNOČNÍ BESÍDKOU. U nazdobeného vánočního stromečku jsme si zazpívali koledy, rozkrajovali jsme jablíčka na hvězdičku, ochutnali perníčky i vánoční oplatek, zapálili prskavky a nakonec jsme si samozřejmě rozbalili spoustu dárků v podobě nových her a stavebnic.

Nový rok jsme začali zvesela a uspořádali jsme si „DEN HRAČEK“. Děti si přinesly svoje nové nebo nejoblíbenější hračky a předvedly je svým kamarádům. U chlapců převládala auta a tanky na dálkové ovládání, u děvčat to byly interaktivní hračky jako například FARBY, elektronický klavír apod.

A co nás v zimě ještě čeká? Kromě již tradičního karnevalu pojedeme za odměnu do Hodonína na dětské hřiště BAMBINO.

FOTO: http://skolarohatec.rajce.idnes.cz/ZIMA_VE_SKOLNI_DRUZINE

Číst 341 krát Naposledy změněno pátek, 06 květen 2016 17:17