pátek, 14 říjen 2016 00:00

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

DÝŇOVÁNÍ ve školní družině

Hned na začátku školního roku 2016/2017 jsme uspořádali ve školní družině “DÝŇOVÁNÍ“ pro děti i rodiče. Děti společně s rodiči zdobili i vyřezávali dýně různých tvarů a velikostí, kterými jsme poté vyzdobili hlavní vstup do Základní školy v Rohatci.

Ve večerních hodinách paní vychovatelky za spolupráce rodičů všechny dýně rozsvítili a tím se umocnila velmi příjemná atmosféra.

Děkujeme všem zúčastněným za hojnou účast i spolupráci a doufáme, že jsme tím přispěli ke zkrášlení naší obce.

A na co se mohou děti ze školní družiny ještě těšit?

V nejbližší době školní družina připravuje DRAKIÁDU na fotbalovém hřišti nebo HALLOWEEN s překvapením.

Mgr. Hana Okáníková ZŠ a MŠ Rohatec

DÝŇOVÁNÍ ve školní družině

A na co se mohou děti ze školní družiny ještě těšit?

Mgr. Hana Okáníková ZŠ a MŠ Rohatec

Číst 376 krát Naposledy změněno pátek, 14 říjen 2016 05:15