úterý, 14 únor 2017 00:00

CO SE DĚJĚ VE ŠKONÍ DRUŽINĚ

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Co se děje ve školní družině

Hned na začátku nového roku 2017 proběhl již tradičně ve školní družině DEN HRAČEK – děti si přinesly své nové nebo nejoblíbenější hračky a v tělocvičně je ukázaly, popřípadě předvedly, co umí svým kamarádům. U chlapců převládala auta a tanky na dálkové ovládání, u dívek hry, panenky a interaktivní hračky.

Další akcí v tomto roce byla návštěva dětského hřiště „ Sokolíček v Kyjově. Hřiště plné průlezek, tobogánů a hraček bylo jistě tou pravou odměnou za předvánoční pilné tvoření. Ale v družině se děti jen nehrají, a protože je letošní zima opravdu tuhá, vyráběli jsme společně krmítka pro ptáčky. Krmítka jsme nazdobili, a protože se nám moc povedla, naplnily jsme je zrníčky a zavěsily hned na několika místech. V parku, na „ Fléčku“ i v „ Zásadě“. Nezapoměli jsme ani na ostatní zvířátka a u Bobra jsme nazdobily také strom a keře jablíčky, mrkví, chlebem a kukuřicí.

Mgr. Hana Okáníková