čtvrtek, 20 duben 2017 00:00

CO SE DĚJE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Co se děje ve školní družině?

Kdo v pátek 24. 2. 2017 otevřel dveře tělocvičny, uviděl maškarní karneval školní družiny.

Od rána se na něj děti těšily. Karneval zahájila promenáda masek. Princezny, víly, králíčci, kočičky, čarodějnice, piráti, vojáci, sněhulák, siamská dvojčata a další se vzájemně představili a předvedli, co je pro ně typické. O kreativitu nebyla nouze, a proto nebylo vůbec jednoduché vyhodnotit nejlepší kostýmy. A zábava pokračovala, celé odpoledne probíhaly hry a soutěže, z nichž největší úspěch měla hra „ Bum do hrnce“. Na závěr čekala děti samozřejmě sladká odměna.

Jaro přivítala školní družina „ Velikonočními dílničkami“. Děti si vyrobily velikonočního zajíčka, zápich do květináče, obšily vajíčko a vytvořily ozdobu ze slaného těsta. Všichni se moc snažili a výrobky se povedly.

A co nejvíce zaměstnává děti ze školní družiny nyní? Příprava divadelního představení „ Ať žijí duchov顓 a „Popletené pohádky“. Každodenní nácvik i příprava kulis dává dětem i paní vychovatelkám občas zabrat, ale už se moc těší, až budou moci pohádky zahrát a ukázat co pilně natrénovaly. Držíme jim palce!

Vychovatelky ŠD Mgr. Hana Okáníková a Adéla Kotková