ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 13 červenec 2015 00:00

OTVÍRÁNÍ HŘIŠTĚ

 

Ve čtvrtek 18. června se všichni žáci a učitelé naší školy spolu se zástupci obce Rohatec zúčastnili slavnostního otevření nového sportovního areálu. Slavnostně přestřihnul pásku pan starosta spolu s dalšími sportovci, kteří obec Rohatec reprezentují.

Areál se nachází přímo vedle školy, takže jej mohou využívat žáci během hodin tělocviku a pak rovněž v odpoledních hodinách při volnočasových aktivitách. Že je areál plně funkční si děti vyzkoušely hned první den, kdy proběhly turnaje fotbalové a basketbalové a pro všechny děti byly připraveny zajímavé sportovní aktivity.

 

 http://skolarohatec.rajce.idnes.cz/Otvirani_noveho_sportovniho_arealu/

 

Naposledy změněno středa, 18 kvě 2016 10:25

Please publish modules in offcanvas position.