ZŠ Rohatec - úvod
čtvrtek, 20 duben 2017 00:00

TONDA OBAL

Tonda Obal

V pátek 24. 3. 2017 se naše třída zúčastnila projektu „Tonda Obal“. Asi vás teď napadá – „Obal..? Co je to za zvláštní jméno?“ Jenže Tondovi, vážení, jeho jméno vyloženě sluší! Není to totiž obyčejný kluk V. třídy jako třeba Jan nebo Lukáš, on je to totiž název ekologického projektu pro děti.

Během první vyučovací hodiny jsme tak měli možnost vyzkoušet si třídění odpadu do popelnic, prohlédli si zajímavé obrázky, zhlédli vtipná videa a zábavnou formou jsme se tak dozvěděli spoustu zajímavých věcí.

Díky Tondovi a jeho zajímavému vyprávění už tedy víme, že třídění odpadu není přece žádná věda a přitom je to velká pomoc pro naši krásnou planetu.

Žáci V. třídy ZŠ Rohatec

 

http://skolarohatec.rajce.idnes.cz/TONDA_OBAL/

Please publish modules in offcanvas position.