Menu

Další informace

Výlet 1. třídy do Lednice

  • pondělí, 05 červen 2017 00:00

Výlet 1. třída

Každoročně každá třída vyráží na školní výlet. Nejinak tomu bylo i v 1. třídě. Jako cíl jsme si vybrali Hippoclub Lednice a plavbu po Lednickém areálu. Program jsme měli opravdu nabitý aktivitami. Začali jsme návštěvou stájí, ve kterých jsme si prohlíželi 16 koní a povídali si o životě těchto krásných zvířat. Poté jsme absolvovali projížďku na koních, která děti velmi zaujala. Následně jsme se vydali k Minaretu, celá trasa nám trvala zhruba hodinu. Od Minaretu jsme pluli lodí k zámku. Plavba byla opět zpestřena výkladem pana kapitána. Dotazování dětí na místního „krakena“, žijícího ve zdejších vodách nebralo konce. Po celou dobu krásného dne nám přálo slunečné počasí, čímž se naše prožitky znásobily.