ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 02 říjen 2017 00:00

Nový školní rok ve školní družině

Letošní školní rok začal zase trošku jinak. Děti byly rozděleny do oddělení školní družiny podle věku. Starší do oddělení prvního a mladší do druhého.

Výzdoba školní chodby i družiny dětem hned prozradila, že v letošním školním roce bude zábava i dobrodružství probíhat ve znamení školy v Bradavicích ze známého filmu o Harrym Potterovi. Moudrý klobouk rozdělil děti při slavnostní ceremonii do známých kolejí Nebelvíru, Havraspáru a Zmijozelu, ve kterých budou soutěžit po celý školní rok a snažit se, aby právě jejich kolej byla ta nejlepší. Tak jim držme palce.!

První společnou akcí v letošním školním roce bylo „Dýhování“. Pod rukama dětí a jejich rodičů, prarodičů nebo sourozenců vznikla spousta krásných strašáků, zvířátek i postaviček, které na pár dní zkrášlí vchod do základní školy a to přes den i rozsvícená večer. Všem kdo s námi přišli vytvářet moc děkujeme a ostatním přejeme ať se líbí.  

                                                                            vychovatelka Mgr. Hana Okáníková

Naposledy změněno pondělí, 04 únor 2019 11:25

Please publish modules in offcanvas position.