ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 02 říjen 2017 00:00

Závody na dračích lodích

Žáci druhého stupně naší školy se v září zúčastnili sportovní soutěže Školní pohár, který organizuje Veslařský klub Hodonín.

První část soutěže se jmenuje Závody na dračích lodích a proběhla v září na veslařském klubu. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií. Ve dvacetičlenných posádkách bojovali na řece Moravě rohatečtí starší žáci v této části poháru získali třetí místo.

Druhou částí bude v lednu štafetový závod na veslařských trenažerech. Kouzlo těchto soutěží tkví v aplikaci týmového ducha a propojení sportovního potenciálu s mladou generací našeho regionu. Budeme držet našim žákům palce.

Jozef Stančík, ZŚ a MŠ Rohatec

Naposledy změněno pondělí, 02 říjen 2017 19:06

Please publish modules in offcanvas position.