ZŠ Rohatec - úvod
čtvrtek, 14 prosinec 2017 00:00

Halloween 2017

Halloween 2017

V letošním školním roce naši deváťáci vymysleli pro děti na základní škole halloweenské převlékání do strašidelných masek.

Zúčastnily se všechny třídy. S paní učitelkou třídní, která stejně jako všichni deváťáci přišla v kostýmu škaredé čarodějnice, se celá třída vydala navštívit postupně první až po osmou třídu. Děvčata pokaždé měla připravené otázky k Halloweenu, např. jestli děti ví, odkud Halloween pochází, jaké barvy jsou spojované s tímto svátkem nebo jak si vyrobí dýňového strašáka.

Nakonec se všechny masky společně s deváťáky vyfotily a děti, které přišly v kostýmu, dostaly sladkou odměnu.

                                                                                  Žáci devátého ročníku ZŠ a MŠ Rohatec

 

http://skolarohatec.rajce.idnes.cz/HALLOWEEN_2017/

Please publish modules in offcanvas position.