ZŠ Rohatec - úvod
čtvrtek, 14 prosinec 2017 00:00

WORKSHOPY VE STRÁŽNICI

Wokrshopy ve Strážnici

Ve středu 25. října se žáci osmé třídy vydali na pracovní dílny na střední školu ve Strážnici. Brzy ráno nasedli na autobus a odjeli z Rohatce do Strážnice.. Děvčata začala menší prohlídkou spodní části školy a pak se vrhly na první stanoviště. Tam usedly k počítačům a vybraly si obrázek, který se jim nejvíce líbil. Vytiskly jej a pomocí speciálního přístroje udělaly připínací placky. Placky si připnuly na tričko nebo batoh. Potom měly menší výuku o stylingu a o fotografování.

V dalším patře na ně čekala dvě stanoviště. U jednoho si vyrobily z ozdobného papíru krásné krabičky a u druhého udělaly voňavé mýdlíčka.

Po tvoření se děvčata vyfotila s výrobky a pokračovala již na poslední stanoviště.

           Tam dostala plátěné kabelky a už bylo jenom na nich, jak je ozdobí. Někdo tam přišil knoflík, někdo tupoval obrázek nebo jenom něco namaloval. Jak se říká, fantazii se meze nekladou. Jakmile aktivity skončily, už bylo na čase odejít a vrátit se zpátky do školy na oběd.

Kluci se zatím mohli zkusit řídit traktor nebo se podívat na robotickou výstavu. Tato návštěva školy byla velmi zajímavá a myslím, že to mnohým pomohlo rozhodnout se, kam příští rok budou dávat přihlášku na střední školu.

                                                                                  Žáci osmé třídy ZŠ a MŠ Rohatec

 

http://skolarohatec.rajce.idnes.cz/WORKSHOPY_VE_STRAZNICI/

Please publish modules in offcanvas position.