ZŠ Rohatec - úvod
pátek, 27 duben 2018 00:00

KARNEVAL 2018

Karneval 2018

Školní karneval se stal už naší tradiční akcí a děti prvního stupně se na něj mnohdy těší celý rok! Letos se konal v pátek 2. 3. 2018 v tělocvičně naší základní školy. Do organizace se zapojili převážně žáci 9. třídy, ale také paní učitelky z 1. stupně. Účast dětí v maskách byla velká. A že se karneval vydařil, na tom mají zásluhu i rodinní příslušníci, kteří dětem pomáhali připravit či vyrobit velmi hezké kostýmy. 

Organizátoři se na karneval poctivě a zodpovědně připravili. Hned na úvod se pod vedením moderátorky programu, Natálie Brejškové z 9. třídy, jednotlivé třídy představily v maskách a společně se svými třídními učitelkami vyfotily. Kromě mnoha princezen, čarodějnic, vojáků, kovbojů nebo pirátů jsme viděli také např.  Červenou Karkulku, mušketýra, bílou paní, jednorožce a mnoho jiných. Za zvuku hudby, kterou měla na starost Denisa Herzánová z 8. třídy, následovala promenáda tříd po tělocvičně, a poté se děti rozprchly s kartičkami k jednotlivým zábavným stanovištím, kde plnily nejrůznější úkoly – od tradiční střelby na branku, rybičky, slalomu či zhoupnutí na laně až po nezvyklé disciplíny Sirky do krabičky; Míčky ven! nebo Tea party.

Karneval si všichni užili, ohlasy byly kladné, poděkování patří organizátorům a všem dětem, které přišly v maskách.

                                                                                   Žáci IX. třídy ZŠ Rohatec

 

https://skolarohatec.rajce.idnes.cz/KARNEVAL_2018/

Please publish modules in offcanvas position.