ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 21 leden 2019 00:00

PYŽAMOVÝ DEN

PYŽAMOVÝ DEN

Uteklo to jako voda a my jsme se zase prokousali v čase přes tu haldu vánočních dárků a kopy toho nejvoňavějšího cukroví  a ocitli se zpět ve školních lavicích. A protože mnozí z nás si pod stromečkem rozbalili klasický měkký dárek - pyžamo, rozhodli se zástupci tříd ve školním parlamentu pro zpestření jednoho z běžných školních dní a uspořádali Pyžamový den.

A byla to paráda! Jednak jsme zjistili, že letos fakt frčí teplé overaly, a taky bylo víc než příjemné moci se aspoň o velké přestávce jen tak povalovat při pohádce :-) Kromě toho jsme měli možnost dozvědět se něco o spánkovém režimu a zajímavosti na toto téma. Účast a zájem dětí nás opět mile překvapily a proto se již teď chystáme na další akci. Tak se nechejte překvapit :-)

 

https://skolarohatec.rajce.idnes.cz/PYZAMOVY_DEN/

Naposledy změněno pondělí, 04 únor 2019 11:20

Please publish modules in offcanvas position.