ZŠ Rohatec - úvod
pondělí, 18 březen 2019 00:00

POLONÉZA ŽÁKŮ 9. TŘÍDY

Rohatecký Obecní ples

V polovině ledna, po tříměsíčním nácviku polonézy pod dohledem paní Evy Škromachové a Zuzky Chalupové, jsme měli tu čest tančit polonézu na Obecním plese v Rohatci. Holky na sobě měly bílé svatební šaty a kluci košile se společenskými kalhotami. Po odtančení z nás všech spadl velký stres a tréma, kterou jsme měli snad úplně všichni. Postupem času jsme se od různých „plesařů“ dozvídali, že nám to moc všem slušelo a že se nám polonéza povedla. V ten moment jsme si všichni řekli, že i když se nám někdy na zkoušky nechtělo, nebo se nám někdy nedařilo, že to mělo svůj smysl a jsme obohaceni o nové zkušenosti.

Dále nastalo focení a hned poté jsme se všichni nahrnuli na parket a tančili jsme. Jako první s rodiči, pak s prarodiči a zkrátka s kýmkoli. Díky úžasným DJ jsme skoro celý večer protancovali. Také hrála Dechová hudba se dvěma zpěvačkami, která nás také velmi chytla. Ještě jednou děkujeme za ples, který jsme si ohromně užili.

 

Za IX. třídu Kateřina Vlachová

https://skolarohatec.rajce.idnes.cz/POLONEZA_2019

 

Please publish modules in offcanvas position.