Stará verze stránek - Stránky jsou ve výstavbě - Prosíme o trpělivost

pátek, 29 březen 2019 00:00

Den etikety

Den etikety

Dne 15.3. 2019 se na naší základní škole uskutečnil Den etikety. Tento den spočíval v tom, že si žáci 3.- 9. tříd připravili scénky na dané téma týkající se etikety nebo její části. Tyto scénky byly uskutečněny v kulturním domě. Všechna představení se velice povedla a žáci si s nimi dali velkou práci.

Po skončení programu na kulturním domě nastal čas oběda, kdy si vybraní žáci 9. třídy vyzkoušeli, jaké to je být číšníky. Obsluhováni byli žáci první třídy a učitelský sbor.

Tento projektový den se velmi vydařil, ovšem by se nezrealizoval, kdyby nebylo pánů učitelů a paní učitelek, kteří se zapojili, paní kuchařek, obce Rohatec (která poskytla prostory na kulturním domě) a v neposlední řadě taky všech žáků, kteří se jakkoliv zapojili. Všem tímto celá devátá třída moc děkuje za pomoc při zrealizování jejich nápadu.

Strnadová Magda, žákyně 9.třídy